Филтри -

Градежни машини SOILMEC од Кина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SOILMEC од Кина: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење SOILMEC машина за дупчење SOILMEC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
машина за дупчење SOILMEC SM870 машина за дупчење SOILMEC SM870 машина за дупчење SOILMEC SM870
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2005 Километража Сила
Кина, Hefei
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
92.500 US$ EUR ≈ 79.580 €
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила 280 кс
Кина, shanghai
машина за дупчење SOILMEC R516 машина за дупчење SOILMEC R516 машина за дупчење SOILMEC R516
3
Контактирајте го продавачот
79.800 US$ EUR ≈ 68.660 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража Сила
Кина
машина за дупчење SOILMEC R415 машина за дупчење SOILMEC R415 машина за дупчење SOILMEC R415
3
Контактирајте го продавачот
65.800 US$ EUR ≈ 56.610 €
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 6523 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 6200 м/ч Сила
Кина
машина за дупчење SOILMEC SM870 машина за дупчење SOILMEC SM870
2
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2015 Километража 4550 м/ч Сила
Кина
машина за дупчење SOILMEC R618 машина за дупчење SOILMEC R618 машина за дупчење SOILMEC R618
3
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 64.530 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 6550 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 5680 м/ч Сила
Кина
машина за дупчење SOILMEC SR65 машина за дупчење SOILMEC SR65 машина за дупчење SOILMEC SR65
3
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 98.940 €
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2010 Километража Сила
Кина
машина за дупчење SOILMEC R622HD машина за дупчење SOILMEC R622HD машина за дупчење SOILMEC R622HD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1996 Километража Сила
Кина, Hefei
машина за дупчење SOILMEC SR65 машина за дупчење SOILMEC SR65
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 2872 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за дупчење SOILMEC SR70 машина за дупчење SOILMEC SR70 машина за дупчење SOILMEC SR70
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2010 Километража 9120 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за дупчење SOILMEC SR60 SR30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 04/2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се