Филтри -

Градежни машини SOILMEC од Германија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SOILMEC од Германија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кран гасеничар SOILMEC SOILMEC	HC70 Crawler crane / Raupenkran
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила
Германија, Metten
машина за дупчење SOILMEC CM 40 JM, 1998, For SALE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1998 Километража 6000 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дреглајн
Година 2005 Километража Сила
Германија, Peutenhausen / Gachenbach
кран гасеничар SOILMEC SOILMEC	HC80 Crawler crane / Raupenkran
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража 5600 м/ч Сила 449 кс
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Машина за дупчење
Година 1989 Километража Сила
Германија, 10318
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2018 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
машина за дупчење SOILMEC R 1240 машина за дупчење SOILMEC R 1240 машина за дупчење SOILMEC R 1240
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 11000 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
285.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 7800 м/ч Сила 186 kW
Германија, Frankfurt/Main
машина за дупчење SOILMEC SR 60, 2008 , Good condition, FOR SALE
1
Контактирајте го продавачот
328.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 15000 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
машина за дупчење SOILMEC CM 120
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 8700 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се