Филтри -

Градежни машини SOILMEC од Европа

Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SOILMEC: 117 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење SOILMEC CM 120
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 8700 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
машина за дупчење SOILMEC SF 50 машина за дупчење SOILMEC SF 50 машина за дупчење SOILMEC SF 50
3
Контактирајте го продавачот
455.000 US$ EUR ≈ 391.500 €
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 2000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Машина за дупчење
Година 1996 Километража 17000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
201.200 € GBP 170.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 17500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење SOILMEC PSM1350 машина за дупчење SOILMEC PSM1350 машина за дупчење SOILMEC PSM1350
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
машина за дупчење SOILMEC STM-20 машина за дупчење SOILMEC STM-20
2
Контактирајте го продавачот
426.000 € GBP 360.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2016 Километража 5000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
275.000 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 3100 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 12/2009 Километража Сила 120 кс
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2004 Километража Сила 470 кс
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 1700 м/ч Сила 350 kW
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 5856 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Машина за дупчење
Година 1991 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
210.000 €
Машина за дупчење
Година 2002 Километража 8000 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2000 Километража 4486 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
370.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2017 Километража 2296 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 117 огласа
Прикажи
Претплати се