Филтри -

Градежни машини SOILMEC

Резултати од пребарување: 152 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SOILMEC: 152 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 12/2009 Километража Сила 120 кс
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
машина за дупчење SOILMEC машина за дупчење SOILMEC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила 116 kW
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила 470 кс
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2004 Километража 4900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
машина за набивање столбови SOILMEC MORSA MGB 1500 машина за набивање столбови SOILMEC MORSA MGB 1500 машина за набивање столбови SOILMEC MORSA MGB 1500
3
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 1989 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Zamość
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2011 Километража 8526 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 8000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење SOILMEC CM 120
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 8700 м/ч Сила
Германија, Frankfurt/Main
машина за дупчење SOILMEC SF 50 машина за дупчење SOILMEC SF 50 машина за дупчење SOILMEC SF 50
3
Контактирајте го продавачот
455.000 US$ EUR ≈ 391.000 €
Машина за дупчење
Година 2017 Километража 2000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Машина за дупчење
Година 1996 Километража 17000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
201.700 € GBP 170.000 GBP
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 17500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 7844 м/ч Сила
Русија, Нижний Новгород
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 6400 м/ч Сила
Русија, Нижний Новгород
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 152 огласа
Прикажи
Претплати се