Филтри -

Градежни машини SNORKEL од Европа

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SNORKEL: 33 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 27.9 м
Година 2006 Километража 4155 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м
Година 2012 Километража 554 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година Километража 207 м/ч Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг
Година 01/2000 Километража 702 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
23.890 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16.3 м Дофат на стрела 7.65 м
Година 12/2012 Километража Сила 40.79 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
3.462 € PLN 16.000 PLN
Телескопска дигалка
Година 2016 Километража 4 м/ч Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2007 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг
Година 1998 Километража Сила
Белгија, Zele
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 22.1 м Дофат на стрела 17.4 м
Година 2009 Километража 1666 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2022-01-01 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2022-01-01 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2022-01-01 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2022-01-01 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2022-01-01 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 5.6 м
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се