Филтри -

Градежни машини SNORKEL од Белорусија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SNORKEL од Белорусија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 41 м Дофат на стрела 41 м Носивост 320 кг
Година 2008 Километража 6542 м/ч Сила
Белорусија, Минск
телескопска дигалка SNORKEL TB66JDZ
1
Контактирајте го продавачот
19.550 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 22 м
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови ножична платформа SNORKEL TM-12 нови ножична платформа SNORKEL TM-12 нови ножична платформа SNORKEL TM-12
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 3.7 м Носивост 227 кг
Година 01/2021 Километража 10 м/ч Сила
Белорусија, Минская обл., Дзержинский р-н
хидраулична зглобна платформа SNORKEL ATB60ALCU
1
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20 м Носивост 227 кг
Година 2006 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 40 м Носивост 227 кг
Година 1999 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 14.630 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.3 м Дофат на стрела 13 м Носивост 227 кг
Година 2006 Километража Сила
Белорусија, Минск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се