Филтри -

Градежни машини SNORKEL

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SNORKEL: 41 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 762,50 € SEK 8.000 SEK
Ножична платформа
Носивост 454 кг
Година 2013 Километража 366 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м
Година 2012 Километража 554 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
аукција 114,40 € SEK 1.200 SEK
Ножична платформа
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година Километража 207 м/ч Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
105 € / смена Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 40 м Носивост 227 кг
Година 1999 Километража Сила
Белорусија, Минск
хидраулична зглобна платформа SNORKEL ATB60ALCU
1
Контактирајте го продавачот
31 € / ден Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20 м Носивост 227 кг
Година 2006 Километража Сила 3.3 kW
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.130 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.3 м Дофат на стрела 13 м Носивост 227 кг
Година 2006 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг
Година 01/2000 Километража 702 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
23.890 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16.3 м Дофат на стрела 7.65 м
Година 12/2012 Километража Сила 40.79 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
1.078 € PLN 5.000 PLN
Телескопска дигалка
Година 2016 Километража 4 м/ч Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2007 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Телескопска дигалка
Носивост 230 кг
Година 1998 Километража Сила
Белгија, Zele
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 22.1 м Дофат на стрела 17.4 м
Година 2009 Километража 1666 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2022-01-01 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2022-01-01 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се