Филтри -

Градежни машини SM BAUMASCHINEN

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SM BAUMASCHINEN: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.100 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2021 Километража Сила 17 кс
Полска, Zapomnianowo
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 400 кг
Година 2021 Километража Сила 17 кс
Полска, Zapomnianowo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач гасеничар
Носивост 450 кг
Година 2021 Километража Сила 13 кс
Полска, Lubanie
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 200 кг
Година 2021 Километража Сила 17 кс
Полска, Lubanie
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се