Филтри -

Градежни машини SKYJACK од Украина

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SKYJACK од Украина: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 17.5 м Носивост 680 кг
Година 2007 Километража 2000 м/ч Сила
Украина, Львов
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Ножична платформа
Висина на подигање 15.2 м Носивост 680 кг
Година 2007 Километража 2219 м/ч Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Ножична платформа
Година 2004 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12.5 м Носивост 680 кг
Година 2005 Километража 3575 м/ч Сила
Украина, Житомир
ножична платформа SKYJACK SJ8841
1
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Ножична платформа
Година 2005 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
17.160 € UAH 521.700 UAH
Ножична платформа
Висина на подигање 15.2 м Носивост 680 кг
Година 2007 Километража 2219 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
14.130 € UAH 429.700 UAH
Ножична платформа
Висина на подигање 12.5 м Носивост 680 кг
Година 2004 Километража 2856 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
15.140 € UAH 460.400 UAH
Ножична платформа
Висина на подигање 12.5 м Носивост 680 кг
Година 2005 Километража 3575 м/ч Сила
Украина, Житомир
ножична платформа SKYJACK SJ8841
1
Контактирајте го продавачот
15.140 € UAH 460.400 UAH
Ножична платформа
Висина на подигање 12.5 м Носивост 680 кг
Година 2005 Километража 3105 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
8.330 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 17 м Носивост 680 кг
Година 2008 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12.7 м Носивост 500 кг
Година 2006 Километража 1350 м/ч Сила 30 кс
Украина, Львов
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се