Филтри -

Градежни машини SKYJACK од Шпанија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SKYJACK од Шпанија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 17 м Носивост 1100 кг
Година 12/2006 Километража 950 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 8.1 м
Година 2007 Километража 482 м/ч Сила
Шпанија, Cheste
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, Amposta-Tarragona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 11.8 м
Година 2007 Километража 393 м/ч Сила
Шпанија, Cheste
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 11.8 м
Година 2007 Километража 606 м/ч Сила
Шпанија, Cheste
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2006 Километража 347 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 18 м
Година 2007 Километража 2297 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 18 м
Година 2004 Километража 3094 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се