Филтри -

Градежни машини SKYJACK од Холандија

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SKYJACK од Холандија: 49 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 230 кг
Година 01/2014 Километража 72 м/ч Сила
Холандија, Leeuwarden
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 6 м Носивост 227 кг
Година 2013 Километража 222 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 01/2015 Километража 174 м/ч Сила
Холандија, Scharsterbrug
вибро набивач SKYJACK Qty Of 2 Jumping Jacks Misc Shop, Warehouse, Consumer вибро набивач SKYJACK Qty Of 2 Jumping Jacks Misc Shop, Warehouse, Consumer
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро набивач
Година Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
3.400 €
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 227 кг
Година 2012 Километража 158 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Ножична платформа
Носивост 454 кг
Година 2014 Километража 180 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 6.75 м Носивост 227 кг
Година 2016 Километража 126 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 454 кг
Година 2018 Километража 305 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 01/2008 Километража Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Ножична платформа
Година 1998 Километража 6379 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 681 кг
Година 2003 Километража 3722 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
4.150 €
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 227 кг
Година 2012 Километража 291 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
9.400 €
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 681 кг
Година 2008 Километража 2110 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 6 м Носивост 227 кг
Година 2011 Километража 156 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2013-01-01 Километража 248 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се