Филтри -

Градежни машини SKYJACK од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SKYJACK од Германија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 14.5 м
Година 2007 Километража 977 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 14.5 м
Година 2007 Километража 1032 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 14.5 м
Година 2008 Километража 700 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 14.5 м
Година 2008 Километража 832 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 14.5 м
Година 2008 Километража 739 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 225 кг
Година 2002 Километража Сила
Германија, Eltmann
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се