Филтри -

Градежни машини SKYJACK од Белорусија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SKYJACK од Белорусија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.700 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 350 кг
Година 2007 Километража 450 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 14.5 м Носивост 681 кг
Година 2004 Километража Сила
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ножична платформа SKYJACK SJ 9250
1
Контактирајте го продавачот
9.670 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 17.2 м
Година 2003 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 14.5 м
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 454 кг
Година 2008 Километража 1196 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 7.8 м Носивост 230 кг
Година 2005 Километража Сила
Белорусија, Фаніпаль
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 17 м Носивост 680 кг
Година 2007 Километража 2900 м/ч Сила
Белорусија, Фаніпаль
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 17 м Носивост 680 кг
Година 2004 Километража 2982 м/ч Сила
Белорусија, Фаніпаль
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се