Филтри -

Градежни машини SINOWAY

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SINOWAY: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови машина за производство на бетонски блокови SINOWAY QT4-24
1
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.297 €
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се