Филтри -

Градежни машини SINOTRUK

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SINOTRUK: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 24000 кг
Година Километража Сила 400 кс
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 29800 кг
Година Километража Сила 440 кс
Украина, с. Святопетровское
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови автодигалка SINOTRUK KMZ 25-40 нови автодигалка SINOTRUK KMZ 25-40 нови автодигалка SINOTRUK KMZ 25-40
3
Контактирајте го продавачот
159.200 US$ EUR ≈ 140.400 €
Автодигалка
Носивост 25000 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се