Филтри -

Градежни машини SINOMACH од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SINOMACH од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила 132 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
68.500 US$ EUR ≈ 61.040 €
Булдожер
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила 81 kW
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови грејдер SINOMACH 713H нови грејдер SINOMACH 713H нови грејдер SINOMACH 713H
3
Контактирајте го продавачот
89.770 € UAH 2.720.000 UAH
Грејдер
Брзина 53.4 км/ч
Година 2021 Километража Сила 132 кс
Украина, Київ
нови натоварувач со тркала SINOMACH 955Т
1
Контактирајте го продавачот
82.000 US$ EUR ≈ 73.060 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила 162 kW
Украина, Київ
нови булдожер SINOMACH TS120N-3. (Для сміттєзвалища) нови булдожер SINOMACH TS120N-3. (Для сміттєзвалища) нови булдожер SINOMACH TS120N-3. (Для сміттєзвалища)
3
Контактирајте го продавачот
85.810 € UAH 2.600.000 UAH
Булдожер
Година 2020 Километража Сила 93 kW
Украина, Київ
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се