Филтри -

Градежни машини SINOMACH - Казахстан

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SINOMACH - Казахстан: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Усть-Каменогорск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Усть-Каменогорск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.240 € KZT 9.000.000 KZT
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Усть-Каменогорск
багер гасеничар SINOMACH 3225 багер гасеничар SINOMACH 3225 багер гасеничар SINOMACH 3225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Усть-Каменогорск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Казахстан, Усть-Каменогорск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Брзина 38 км/ч
Година 2021 Километража Сила 110 кс
Казахстан, Усть-Каменогорск
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се