Филтри -

Градежни машини SINOMACH

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SINOMACH: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
68.500 US$ EUR ≈ 60.690 €
Булдожер
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила 81 kW
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила 132 кс
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови грејдер SINOMACH 713H нови грејдер SINOMACH 713H нови грејдер SINOMACH 713H
3
Контактирајте го продавачот
88.310 € UAH 2.720.000 UAH
Грејдер
Брзина 53.4 км/ч
Година 2021 Километража Сила 132 кс
Украина, Київ
нови натоварувач со тркала SINOMACH 955Т
1
Контактирајте го продавачот
82.000 US$ EUR ≈ 72.650 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила 162 kW
Украина, Київ
нови натоварувач со тркала SINOMACH 955T нови натоварувач со тркала SINOMACH 955T нови натоварувач со тркала SINOMACH 955T
3
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 48.730 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 5000 кг Брзина 40 км/ч
Година 2021 Километража Сила 162 kW
Киргистан, Бишкек
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Усть-Каменогорск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Усть-Каменогорск
Контактирајте го продавачот
18.160 € KZT 9.000.000 KZT
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Усть-Каменогорск
багер гасеничар SINOMACH 3225 багер гасеничар SINOMACH 3225 багер гасеничар SINOMACH 3225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Усть-Каменогорск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Казахстан, Усть-Каменогорск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Брзина 38 км/ч
Година 2021 Километража Сила 110 кс
Казахстан, Усть-Каменогорск
нови булдожер SINOMACH TS120N-3. (Для сміттєзвалища) нови булдожер SINOMACH TS120N-3. (Для сміттєзвалища) нови булдожер SINOMACH TS120N-3. (Для сміттєзвалища)
3
Контактирајте го продавачот
84.420 € UAH 2.600.000 UAH
Булдожер
Година 2020 Километража Сила 93 kW
Украина, Київ
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се