Филтри -

Градежни машини SINOBOOM

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SINOBOOM: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Ножична платформа
Година 2021 Километража Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 6 м Носивост 240 кг
Година 2021 Километража 10 м/ч Сила
Италија, Filago
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.7 м Дофат на стрела 6.05 м Носивост 200 кг
Година 2021 Километража 15 м/ч Сила
Италија, Filago
нови телескопска дигалка SINOBOOM TB42RJ (GTBZ42J)
1
Контактирајте го продавачот
198.900 US$ EUR ≈ 170.900 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 41.6 м Дофат на стрела 23.2 м Носивост 250 кг
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 9.453 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 250 кг
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Минск
нови ножична платформа SINOBOOM 0808E (GTJZ0808)
1
Контактирајте го продавачот
12.700 US$ EUR ≈ 10.910 €
Ножична платформа
Висина на подигање 8.1 м Носивост 250 кг
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
нови ножична платформа SINOBOOM 1012E (GTJZ1012)
1
Контактирајте го продавачот
15.600 US$ EUR ≈ 13.410 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 320 кг
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
нови ножична платформа SINOBOOM 1212E (GTJZ1212)
1
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 15.040 €
Ножична платформа
Висина на подигање 11.9 м Носивост 320 кг
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
нови хидраулична зглобна платформа SINOBOOM AB18J (GTZZ18J)
1
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 66.170 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16.3 м Дофат на стрела 12.2 м Носивост 250 кг
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 12.890 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 320 кг
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Минск
нови ножична платформа SINOBOOM 1623RD (GTJZ1623D)
1
Контактирајте го продавачот
70.200 US$ EUR ≈ 60.320 €
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 680 кг
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
нови телескопска дигалка SINOBOOM TB28J (GTBZ28J)
1
Контактирајте го продавачот
107.000 US$ EUR ≈ 91.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25.7 м Дофат на стрела 20 м Носивост 250 кг
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 8.3 м Носивост 550 кг
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Hoogeveen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се