Филтри -

Градежни машини SIMMA

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SIMMA: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран SIMMA SP 120
1
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 20 м Носивост 1000 кг
Година 1984 Километража Сила
Италија, Albinea
кула кран SIMMA GT 118
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 51 м Капацитет на крајот на стрелата 6 т
Година 03/1989 Километража Сила
Италија, Merate
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
41 €
Кула кран
Висина на подигање 37 м Дофат на стрела 48 м Носивост 6 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 1995 Километража Сила
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Кула кран
Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 56 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.4 т
Година 1992 Километража Сила
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1992 Километража Сила
Италија, Merate
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се