Филтри -

Градежни машини SIMEX од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SIMEX од Украина: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.900 US$ EUR ≈ 5.535 €
Мини натоварувач
Година 2009 Километража 1011 м/ч Сила 45 kW
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година Километража Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.731 € UAH 265.700 UAH
Машина за ивичници
Година 2014 Километража Сила
Украина, Житомир
нови асфалт павер гасеничар SIMEX
1
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 1998 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
5.200 € Со вклучен ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2000 Километража Сила
Украина, Остриця
Алеанда
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Украина, Житомир
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се