Филтри -

Градежни машини SIMEX од Европа

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SIMEX: 31 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Тренчер
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, Alborea (Albacete)
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2018 Километража Сила
Германија, Much
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2021 Километража Сила
Германија, Much
машина за ивичници SIMEX PL6020 машина за ивичници SIMEX PL6020 машина за ивичници SIMEX PL6020
3
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Машина за ивичници
Година 2004 Километража Сила
Словачка, Bernolákovo
нови тренчер SIMEX T 800 нови тренчер SIMEX T 800 нови тренчер SIMEX T 800
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2020 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
машина за ивичници SIMEX ST160 машина за ивичници SIMEX ST160
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за ивичници
Година 2019 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2015-01-01 Километража Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2022 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2022 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2021 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2008 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
16.600 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2022 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2002 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
15.450 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2022 Километража Сила
Германија, Much
нови фреза за асфалт SIMEX PLSG Leitplankenfräse
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2021 Километража Сила
Германија, Much
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се