Филтри -

Градежни машини SIMEX

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

34 огласа: Градежни машини SIMEX

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.605 € UAH 342.000 UAH
Машина за ивичници
Година 2014 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
тренчер SIMEX RWA500 Demo Gerät!!
1
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2018 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2020 Километража Сила
Германија, Much
нови тренчер SIMEX CHD 120B für 1,2m Tiefe/ 150mm Breite нови тренчер SIMEX CHD 120B für 1,2m Tiefe/ 150mm Breite нови тренчер SIMEX CHD 120B für 1,2m Tiefe/ 150mm Breite
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
5.900 US$ EUR ≈ 5.495 €
Мини натоварувач
Година 2009 Километража 1011 м/ч Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година Километража Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
27.650 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Тренчер
Година 2020 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2019 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
нови фреза за асфалт SIMEX PLSG Leitplankenfräse
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2002 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
нови тренчер SIMEX RWA500 f. Glasfasergräben нови тренчер SIMEX RWA500 f. Glasfasergräben нови тренчер SIMEX RWA500 f. Glasfasergräben
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2022 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
нови фреза за асфалт SIMEX PL45.20 NEUGERÄT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2021 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2014 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2017 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
6.439 € SEK 75.000 SEK
Машина за сечење асфалт
Година 2020 Километража Сила
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
3 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се