Филтри -

Градежни машини SIMEM

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SIMEM: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Либија
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Бугарија, Кърджали
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
фабрика за бетон SIMEM Moby Mix
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 2019 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 85.090 €
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai, Jebel
RB Trading International
4 години на Machineryline
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се