Филтри -

Градежни машини SHINKO од Кина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SHINKO од Кина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2016 Километража 3100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2015 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Мини багер
Евро Euro 3
Година 2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 17.590 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2018 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се