Филтри -

Градежни машини SHANTUI од Украина

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SHANTUI од Украина: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 27.530 €
Булдожер
Година 2010 Километража Сила
Украина, Львів
грејдер SHANTUI SG-18 грејдер SHANTUI SG-18
2
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 34.410 €
Грејдер
Година 2008 Километража 3611 м/ч Сила
Украина, м.Дніпро
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
булдожер SHANTUI SD23
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 230 кс
Украина, м. Харків
булдожер SHANTUI SD22
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 220 кс
Украина, м. Харків
булдожер SHANTUI SD42-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 420 кс
Украина, м. Харків
булдожер SHANTUI SD32
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 320 кс
Украина, м. Харків
булдожер SHANTUI SD16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 160 кс
Украина, м. Харків
булдожер SHANTUI SD13
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 130 кс
Украина, м. Харків
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 10/2020 Километража Сила 160 кс
Украина, Днепр
нови натоварувач со тркала SHANTUI SL30-W
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг
Година 09/2020 Километража Сила 125 кс
Украина, Днепр
нови грејдер SHANTUI SG-16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 11/2020 Километража Сила 118 кс
Украина, Днепр
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се