Филтри -

Градежни машини SHANTUI од Русија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SHANTUI од Русија: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.150 € RUB 2.500.000 RUB
Булдожер
Година 2012 Километража 20000 м/ч Сила
Русија, Новокузнецк
нови булдожер SHANTUI SD13
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 130 кс
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови булдожер SHANTUI   (Шантуй) SD42
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 420 кс
Русија, Москва
нови булдожер SHANTUI  SD32W
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 235 кс
Русија, Москва
нови булдожер SHANTUI SD08 (Шантуй)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 80 кс
Русија, Москва
нови машина за положување цевки SHANTUI  SP25Y
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража Сила 160 кс
Русија, Москва
нови булдожер SHANTUI  SD22
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 220 кс
Русија, Москва
нови булдожер SHANTUI SD23
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 230 кс
Русија, Москва
нови натоварувач со тркала SHANTUI SL50W (5 тонн)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови булдожер SHANTUI  (Шантуй) SD22S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 220 кс
Русија, Москва
нови булдожер SHANTUI (Шантуй) SD16 (178 л.с)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 178 кс
Русија, Москва
нови грејдер SHANTUI  SG18
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови булдожер SHANTUI  SD23G
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 169 кс
Русија, Москва
нови вибрационен валјак за земја SHANTUI SR12M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови булдожер SHANTUI  SD32
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 320 кс
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се