Филтри -

Градежни машини SHANTUI од Кина

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SHANTUI од Кина: 72 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 06/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 04/2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 03/2019 Километража 600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
42.800 US$ EUR ≈ 40.150 €
Булдожер
Година 2018 Километража 550 м/ч Сила 220 кс
Кина, Shanghai
булдожер SHANTUI SD22 булдожер SHANTUI SD22 булдожер SHANTUI SD22
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Булдожер
Година 2018 Километража 1700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
булдожер SHANTUI SD32 булдожер SHANTUI SD32 булдожер SHANTUI SD32
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2016 Километража Сила
Кина
булдожер SHANTUI SD16 булдожер SHANTUI SD16 булдожер SHANTUI SD16
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2016 Километража Сила
Кина
булдожер SHANTUI SD22 булдожер SHANTUI SD22 булдожер SHANTUI SD22
3
Контактирајте го продавачот
1 €
Булдожер
Евро Euro 2
Година 2020 Километража 500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
25.900 US$ EUR ≈ 24.300 €
Булдожер
Година 10/2015 Километража 2655 м/ч Сила 160 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Евро Euro 3
Година 2020 Километража 521 м/ч Сила 162 kW
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
68.800 US$ EUR ≈ 64.550 €
Булдожер
Година 2018 Километража 1600 м/ч Сила 319 кс
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
54.800 US$ EUR ≈ 51.410 €
Булдожер
Евро Euro 3
Година 2018 Километража 1200 м/ч Сила 163 кс
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
66.800 US$ EUR ≈ 62.670 €
Булдожер
Евро Euro 3
Година 2019 Километража 500 м/ч Сила 220 кс
Кина, Hong Kong
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се