Филтри -

Градежни машини SHANTUI - Казахстан

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SHANTUI - Казахстан: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови булдожер SHANTUI SD52
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2021 Километража Сила 392 kW
Казахстан, Алматы
нови булдожер SHANTUI SD42
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2021 Километража Сила 310 kW
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
булдожер SHANTUI SD16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 163 кс
Казахстан, Алматы
грејдер SHANTUI  SG21-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
булдожер SHANTUI SD23 булдожер SHANTUI SD23
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 230 кс
Казахстан, Алматы
булдожер SHANTUI SD13
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 129 кс
Казахстан, Алматы
булдожер SHANTUI SD22 булдожер SHANTUI SD22
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 220 кс
Казахстан, Алматы
булдожер SHANTUI   SD32
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 320 кс
Казахстан, Алматы
нови булдожер SHANTUI SD32 нови булдожер SHANTUI SD32
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2021 Километража Сила 235 kW
Казахстан, Алматы
нови натоварувач со тркала SHANTUI SL30WN / SL50WN нови натоварувач со тркала SHANTUI SL30WN / SL50WN нови натоварувач со тркала SHANTUI SL30WN / SL50WN
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Алматы
нови грејдер SHANTUI SG21-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Алматы
нови багер гасеничар SHANTUI SE220LC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2021 Километража Сила 112 kW
Казахстан, Алматы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се