Филтри -

Градежни машини SHANTUI

Резултати од пребарување: 155 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SHANTUI: 155 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Булдожер
Година 2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Булдожер
Година 2018 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Булдожер
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 01/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
булдожер SHANTUI SD32 булдожер SHANTUI SD32 булдожер SHANTUI SD32
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
булдожер SHANTUI SD22 булдожер SHANTUI SD22 булдожер SHANTUI SD22
3
Контактирајте го продавачот
49.800 US$ EUR ≈ 42.790 €
Булдожер
Година 06/2017 Километража 4800 м/ч Сила
Кина, Hefei,Anhui
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
булдожер SHANTUI SD22 SHANTUI Bulldozer булдожер SHANTUI SD22 SHANTUI Bulldozer булдожер SHANTUI SD22 SHANTUI Bulldozer
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 03/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
булдожер SHANTUI SD16 SHANTUI Bulldozer булдожер SHANTUI SD16 SHANTUI Bulldozer булдожер SHANTUI SD16 SHANTUI Bulldozer
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 01/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Евро Euro 4
Година 02/2016 Километража 1800 м/ч Сила 230 кс
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 47.260 €
Булдожер
Година 03/2017 Километража 300 м/ч Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 155 огласа
Прикажи
Претплати се