Филтри -

Градежни машини SHACMAN SHAANXI

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SHACMAN SHAANXI: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 81.640 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 01/2021 Километража 6 км Сила 336 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
102.000 US$ EUR ≈ 87.650 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Модел Eaton 5423-518-CH Носивост 33000 кг
Година 01/2021 Километража 5 км Сила 375 кс
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.030 €
Камион-мешалка
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Модел Eaton5423-518-CH
Година 03/2016 Километража 5 км Сила 203 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 18.910 €
Булдожер
Година 06/2019 Километража 2000 м/ч Сила 276 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
камион-мешалка SHACMAN SHAANXI SX5258GJBDR384 камион-мешалка SHACMAN SHAANXI SX5258GJBDR384
2
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 30.080 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Модел Eaton 5423-518-CH Носивост 33000 кг
Година 11/2015 Километража 5 км Сила 276 кс
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се