Филтри -

Градежни машини SHACMAN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SHACMAN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 31.010 €
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Модел F3000 Носивост 20000 кг
Година 02/2018 Километража 23000 км Сила 128 kW
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се