Филтри -

Градежни машини SERMAC

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SERMAC: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Модел 2008 MODEL 33.360 MAN 36 METRE SERMAC
Година 06/2008 Километража 85000 км Сила 360 кс
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел TwinStar
Година 2012 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел PUMI
Година 04/2011 Километража Сила
Турција, ISTANBUL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 5RZ50
Година 04/2008 Километража Сила
Турција, ISTANBUL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
218.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел 5RZ-48
Година 06/2012 Километража 122000 км Сила 400 кс
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 2018 Километража 200 м/ч Сила
Полска, Brwinów
пумпа за бетон SERMAC  M36
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M36
Година 2001 Километража Сила
Обединето Кралство
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се