Филтри -

Градежни машини SENNEBOGEN од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SENNEBOGEN од Полска: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2018 Километража 5740 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2014 Километража 11554 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2000 Километража 15710 м/ч Сила 204 кс
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
63.000 € PLN 290.000 PLN
Багер за манипулација на материјали
Година 2012 Километража 9311 м/ч Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
770.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Евро Euro 6 Висина на подигање 52.3 м Дофат на стрела 52.3 м Дофаќач 4.5 м Носивост 180000 кг
Година 10/2017 Километража 3150 м/ч Сила
Полска, Bukowno
багер за манипулација на материјали SENNEBOGEN 821
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2010 Километража 18567 м/ч Сила 132 кс
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2013 Километража 16264 м/ч Сила 132 кс
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
6.496 € PLN 29.900 PLN
Автодигалка
Година Километража Сила
Полска, Opalenica
багер на тркала SENNEBOGEN 821 за делови
1
Контактирајте го продавачот
3.259 € PLN 15.000 PLN
Багер на тркала
Година Километража Сила
Полска, Pelplin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се