Machineryline » Градежни машини » Градежни машини SENNEBOGENCATERPILLARFABOGENIEHITACHIJCBJLGKOMATSULIEBHERRVOLVOXCMG » Градежни машини SENNEBOGEN од Обединетото Кралство
Филтри -

Градежни машини SENNEBOGEN од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SENNEBOGEN од Обединетото Кралство: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кран гасеничар SENNEBOGEN 7700
1
Контактирајте го продавачот
995.000 €
Кран гасеничар
Дофат на стрела 63.5 м
Година 2011 Километража 12900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
кран гасеничар SENNEBOGEN 3300 кран гасеничар SENNEBOGEN 3300 кран гасеничар SENNEBOGEN 3300
3
Контактирајте го продавачот
325.000 €
Кран гасеничар
Година 2007 Километража 22000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кран гасеничар SENNEBOGEN 6113 E кран гасеничар SENNEBOGEN 6113 E
2
Контактирајте го продавачот
675.000 €
Кран гасеничар
Година 2017 Километража 2900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
370.000 €
Кран гасеничар
Година 2015 Километража 7800 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се