Филтри -

Градежни машини SENNEBOGEN од Белгија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SENNEBOGEN од Белгија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер на тркала SENNEBOGEN 835 M багер на тркала SENNEBOGEN 835 M багер на тркала SENNEBOGEN 835 M
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2004-01-01 Километража 15649 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2020-01-01 Километража Сила
Белгија, Moerbeke
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
112.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Висина на подигање 30 м Носивост 40000 кг
Година 01/2005 Километража 1 км Сила 204 кс
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2019-01-01 Километража 30 м/ч Сила
Белгија, Moerbeke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2011-01-01 Километража 17057 м/ч Сила 639 кс
Белгија, Stabroek
багер за манипулација на материјали SENNEBOGEN 818E
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2019-01-01 Километража 500 м/ч Сила
Белгија, Moerbeke
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се