Филтри -

Градежни машини SENNEBOGEN

Резултати од пребарување: 106 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SENNEBOGEN: 106 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кран гасеничар SENNEBOGEN 7700
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 75 м Дофаќач 75 м
Година 2010 Километража Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 40 м
Година 2016-01-01 Километража 4273 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 12.890 €
Багер за манипулација на материјали
Дофат на стрела 9.5 м
Година 1997 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Черкаси
кран гасеничар SENNEBOGEN 613 R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 18.8 м Капацитет на крајот на стрелата 15 т
Година 2017 Километража 2500 м/ч Сила
Франција, CHANDAI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2012 Километража Сила
Романија, Reghin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 30 м Носивост 40000 кг Капацитет на крајот на стрелата 35 т Брзина 90 км/ч
Година 04/2009 Километража 30000 км Сила 400 kW
Романија, Onești
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2019 Километража 211 м/ч Сила 139 кс
Австрија, Bergheim bei Salzburg
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Евро Euro 3
Година 2012 Километража 14731 м/ч Сила
Белгија, Dilsen-Stokkem
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила 201 кс
Белгија, Wommelgem
кран гасеничар SENNEBOGEN 7700
1
Контактирајте го продавачот
995.000 €
Кран гасеничар
Дофат на стрела 63.5 м
Година 2011 Километража 12900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража Сила
Норвешка, OSLO
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Автодигалка
Година 1994 Километража 8715 м/ч Сила
Холандија, Sittard
Контактирајте го продавачот
1 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Heeten
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2006 Километража 9502 м/ч Сила 135 кс
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Автодигалка
Година 1994 Километража 8715 м/ч Сила
Холандија, Sittard
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 106 огласа
Прикажи
Претплати се