Филтри -

Градежни машини SEM од Кина

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Градежни машини SEM од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 01/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Changzhou
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 34.150 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 06/2021 Километража 1500 м/ч Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.310 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4
Година 07/2017 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.000 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 06/2019 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.770 €
Грејдер
Година 2019 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.690 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Носивост 2721.55 кг Брзина 61149.55 км/ч
Година 04/2020 Километража 3218 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.310 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 02/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.230 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3
Година 03/2020 Километража 1700 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.230 €
Грејдер
Година 02/2018 Километража 800 м/ч Сила
Кина, Ji Ning Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 01/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 02/2018 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Евро Euro 4 Брзина 40 км/ч
Година 03/2018 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 48.920 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 35 км/ч
Година 02/2019 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 34.150 €
Грејдер
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.150 €
Булдожер
Година 2018 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Евро Euro 5
Година 02/2020 Километража 3100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 41 км/ч
Година 03/2019 Километража 900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.230 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 39 км/ч
Година 01/2020 Километража 170 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.840 €
Натоварувач со тркала
Носивост 6000 кг Брзина 38 км/ч
Година 08/2020 Километража 2200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.230 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 39 км/ч
Година 01/2020 Километража 150 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.000 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 41 км/ч
Година 03/2019 Километража 900 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.230 €
Грејдер
Евро Euro 3
Година 07/2015 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.380 €
Натоварувач со тркала
Година 10/2020 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.310 €
Натоварувач со тркала
Година 07/2021 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.840 €
Натоварувач со тркала
Година 09/2018 Километража 2460 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се