Филтри -

Градежни машини SEM

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Градежни машини SEM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Евро Euro 5
Година 02/2022 Километража 3100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража Сила
Белгија, Stabroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 01/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Грејдер
Година 03/2020 Километража 550 м/ч Сила
Колумбија, Ansermanuevo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 02/2018 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Грејдер
Година Километража 7 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Евро Euro 4 Брзина 40 км/ч
Година 03/2018 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Булдожер
Година Километража 5 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража Сила
Кина, Shanghai
нови вибрационен валјак за земја SEM 520 UNUSED, NO CE, ONLY FOR EXPORT!
1
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
93.000 € Со вклучен ДДВ
Грејдер
Година 2020 Километража 3350 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 49.750 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Брзина 35 км/ч
Година 02/2019 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.850 €
Натоварувач со тркала
Година 07/2021 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.920 €
Натоварувач со тркала
Година 10/2020 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.790 €
Грејдер
Евро Euro 3
Година 07/2015 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 27.220 €
Натоварувач со тркала
Година 07/2018 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 26.280 €
Натоварувач со тркала
Година 09/2018 Километража 2460 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 03/2016 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 34.730 €
Грејдер
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.530 €
Булдожер
Година 2018 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.880 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 5000 кг
Година 09/2021 Километража 813 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се