Филтри -

Градежни машини SCHWING од Турција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини SCHWING од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 2008 Километража 2350 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Пумпа за бетон
Година Километража 7000 м/ч Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
345.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2016 Километража 226074 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
157.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 06/2008 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
1.111 US$ EUR ≈ 1.034 €
Пумпа за бетон
Модел HB62K
Година 2019 Километража 15000 км Сила
Турција
пумпа за бетон SCHWING WE ARE LOOKİNG FOR SCHWİNG BRAND CONCRETE PUMP 2000-2022
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Турција
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се