Филтри -

Градежни машини SCHWING од Шпанија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини SCHWING од Шпанија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1 €
Пумпа за бетон
Година 2001 Километража 258000 км Сила
Шпанија, Linares
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Пумпа за бетон
Модел KWM 32 BPL 1200
Година 1985 Километража 190000 км Сила
Шпанија, GRANADA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Пумпа за бетон
Модел 26/4, BPL900
Година 1993 Километража 280000 км Сила
Шпанија, Linares
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Пумпа за бетон
Модел BPL 900
Година 1991 Километража Сила
Шпанија, Benijofar (Alicante)
пумпа за бетон SCHWING 32 XL, MERCEDES 2629 пумпа за бетон SCHWING 32 XL, MERCEDES 2629
2
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел KVM 32 XL BPL 1200 HD
Година 1992 Километража 234000 км Сила
Шпанија, GRANADA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се