Филтри -

Градежни машини SCHWING од Кина

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SCHWING од Кина: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Година 04/2004 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 01/2018 Километража 20000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 52m-5RZ
Година 2004 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
14.900 US$ EUR ≈ 15.450 €
Стационарна пумпа за бетон
Носивост 2500 кг
Година 2016 Километража 1988 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 15.550 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2015 Километража 588 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 02/2012 Километража 28687 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се