Филтри -

Градежни машини SCHWING од Грција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини SCHWING од Грција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пумпа за бетон SCHWING 31m FOR SPARE PARTS пумпа за бетон SCHWING 31m FOR SPARE PARTS пумпа за бетон SCHWING 31m FOR SPARE PARTS
3
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 31m
Година 1979 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Модел 31Μ.
Година 1980 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пумпа за бетон SCHWING 30m. FOR SPARE PARTS пумпа за бетон SCHWING 30m. FOR SPARE PARTS пумпа за бетон SCHWING 30m. FOR SPARE PARTS
3
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 1978 Километража Сила
Грција, THESSALONIKI
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 1986 Километража Сила
Грција, Aspropirgos
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 03/2001 Километража 520000 км Сила
Грција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се