Филтри -

Градежни машини SCANIA од Унгарија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Градежни машини SCANIA од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
51.400 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2007 Километража 141840 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2003 Километража 168892 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 1997 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 33 м Носивост 270 кг
Година 2001 Километража 102845 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
91.610 € HUF 35.430.000 HUF
Камион-мешалка
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2000 Километража 560000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Palfinger 47.0
Година 2004 Километража 100000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 583000 км Сила
Унгарија, Dunaszentbenedek
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 550000 км Сила
Унгарија, Dunaszentbenedek
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 20450 кг
Година 2015 Километража 225642 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 1998 Километража 400430 км Сила
Унгарија, Dunaszentbenedek
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 19230 кг
Година 2016-06 Километража 124967 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 19000 кг
Година 2012 Километража 195000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2003 Километража 385000 км Сила
Унгарија, Veszprém
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 19000 кг
Година 2016 Километража 98000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.200 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 15650 кг
Година 2005 Километража 333424 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се