Филтри -

Градежни машини SCANIA од Шведска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини SCANIA од Шведска: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 01/2010 Километража 409500 км Сила 348 кс
Шведска, Kungsõngen (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
14.764 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3
Година 2000-01-01 Километража 761953 км Сила 360 кс
Шведска, Trelleborg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.970 € SEK 199.000 SEK
Камион-мешалка
Година 2001 Километража 696124 км Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.150 € SEK 159.000 SEK
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 16450 кг
Година 2002 Километража 809664 км Сила 309 кс
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 12610 кг
Година 2004 Километража 225118 км Сила
Шведска, Falun
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се