Филтри -

Градежни машини SCANIA од Шпанија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини SCANIA од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион-мешалка
Година 11/2002 Километража 1077402 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 2
Година Километража 337950 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел P750 Висина на подигање 75 м Носивост 600 кг
Година 2018 Километража 19000 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 55.5
Година 2005 Километража 145000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се