Филтри -

Градежни машини SCANIA од Романија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини SCANIA од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.631 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 520000 км Сила
Романија, Baia-Mare
Контактирајте го продавачот
437.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел PALFINGER SANY SPC400E Висина на подигање 35 м Носивост 40000 кг
Година 2019 Километража 2000 км Сила
Романија, ILFOV
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
50.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2012-01-01 Километража 200000 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
98.900 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2010-01-01 Километража 347000 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2009-01-01 Километража 900000 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се