Филтри -

Градежни машини SCANIA од Полска

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

20 огласа: Градежни машини SCANIA од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.100 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел HIAB 070 Носивост 8090 кг
Година 1996 Километража 787920 км Сила
Полска, Juchnowiec Kościelny
Контактирајте го продавачот
аукција 18.000 €
Пумпа за бетон
Година 2003 Километража Сила
Полска, Pultusk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
70.290 € PLN 330.000 PLN
Пумпа за бетон
Година 2003 Километража Сила
Полска, Pułtusk
Контактирајте го продавачот
287.500 € PLN 1.350.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел WT700 Висина на подигање 68 м Дофат на стрела 35 м
Година 2009 Километража 287000 км Сила
Полска, Konarzyny
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18160 кг
Година 02/2014 Километража 334102 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
79.870 € PLN 375.000 PLN
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 123000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
110.500 € Без ДДВ
Вакуум багер
Година 2004 Километража 303000 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
17.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 1970 Километража 67000 км Сила
Полска, Gowino
Контактирајте го продавачот
81.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 19000 кг
Година 2016-05-19 Километража 98000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 1999 Километража 490000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
175.500 € Без ДДВ
Вакуум багер
Година 2008 Километража 100100 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 19000 кг
Година 2012-03-25 Километража 195000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
23.860 € PLN 112.000 PLN
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
37.490 € PLN 176.000 PLN
Камион-мешалка
Година 2005 Километража Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
37.060 € PLN 174.000 PLN
Камион-мешалка
Година 2005 Километража Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
70.290 € PLN 330.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел WT 350 Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 29 м Носивост 300 кг
Година 2005 Километража 222000 км Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
231.000 € Без ДДВ
Вакуум багер
Година 2011 Километража 112000 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 15000 кг
Година 2010-03-01 Километража 385000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Вакуум багер
Година 2004 Километража 271000 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
163.500 € Без ДДВ
Вакуум багер
Модел Larsen FlexVac 311
Година 2008 Километража 88160 км Сила
Полска, Niwy 8
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се