Филтри -

Градежни машини SCANIA од Холандија

Резултати од пребарување: 88 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

88 огласа: Градежни машини SCANIA од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 15070 кг
Година 1978-06-01 Километража 143192 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
49.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел F330.24 Носивост 9800 кг
Година 01/2012 Километража 329935 км Сила
Холандија, Meerkerk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
39.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел 2420 K4 Носивост 13300 кг
Година 01/2010 Километража 1202543 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
44.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Модел CONTAINER Носивост 9500 кг
Година 01/1999 Километража 669907 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
129.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел 1250 6S Носивост 2400 кг
Година 01/2012 Километража 392073 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
89.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Модел 1150/8S + JIB 4S Носивост 5500 кг
Година 01/2000 Километража 860065 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
56.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел 115 Z Носивост 11455 кг
Година 2011 Километража 926702 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
162.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 9070 кг
Година 2011-08-04 Километража 511935 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2002-11-15 Километража 1077406 км Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 13190 кг
Година 2010 Километража 286719 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
107.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 11900 кг
Година 2009 Километража 969000 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел PK 18002 EH Носивост 6945 кг
Година 01/2011 Километража 926930 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 8760 кг
Година 01/2004 Километража 600609 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел open laadbak met 3 borden per kant Носивост 12047 кг
Година 2012 Километража 587750 км Сила
Холандија, Hoogblokland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел X-HIPRO 548 E-6 + JIB 150 X-6 Висина на подигање 31.1 м
Година 2021-02-11 Километража 39301 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Модел 610.6 Висина на подигање 200 м Носивост 6765 кг
Година 01/2009 Километража 947000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 6670 кг
Година 2013-09-12 Километража 625051 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
97.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 15790 кг
Година 2006 Километража 949150 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот