Филтри -

Градежни машини SCANIA од Германија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Градежни машини SCANIA од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18850 кг
Година 2016-05 Километража 123306 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран Palfinger Sany Модел PK 200002SH
Година 2016-03 Километража 16814 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
321.181 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 2015-06 Километража 129276 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 237 км Сила
Германија, Karlsruhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 249267 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2005 Километража 365406 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 1999 Километража 665406 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2005 Километража 634791 км Сила
Германија, Lübbecke
пумпа за бетон Schwing KVM 34m X  на шасија SCANIA Scania P380 Schwing KVM 34m; EURO5; DN125;6x4;TOP CONDITION! пумпа за бетон Schwing KVM 34m X  на шасија SCANIA Scania P380 Schwing KVM 34m; EURO5; DN125;6x4;TOP CONDITION!
2
Контактирајте го продавачот
111.450 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 02/2008 Километража 265000 км Сила
Германија, Eching bei München
Контактирајте го продавачот
76.890 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18880 кг
Година 2017-06 Километража 110518 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2008 Километража 344373 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 18600 кг
Година 2014-02 Километража 272000 км Сила
Германија, Gross Ippener
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 2011 Километража 450478 км Сила
Германија, Wächtersbach
Контактирајте го продавачот
38.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 11595 кг
Година 2013-06-20 Километража 401270 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2009 Километража 344373 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2014-03 Километража 304720 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
76.890 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18880 кг
Година 2017-06 Километража 136980 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
76.890 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18650 кг
Година 2017-05 Километража 139720 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
76.890 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18650 кг
Година 2017-05 Километража 132231 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 13600 кг
Година 2009-01 Километража 526928 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2011 Километража 447368 км Сила
Германија, Wächtersbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се